Nasze produkty

Załóż sieć afiliacyjną

Nawiąż bezpośrednią współpracę z Partnerami mediowymi z dowolnego kanału i zbuduj indywidualne relacje, które będą procentować, bez zbędnych kosztów dla pośredników.

Dzięki platformie PragmaticBOX w prosty sposób otworzysz w pełni funkcjonująca sieć afiliacyjną. Przeprowadzimy Cię przez cały proces konfiguracji tak, by kampania była w pełni gotowa do uruchomienia i zapraszania Partnerów mediowych.

Mamy wszystko czego potrzebujesz
Panel dla partnera mediowego

Prosty w obsłudze panel w którym Wydawca:

  • na bieżąco sprawdzi wyniki,
  • zgłosi się do kampanii,
  • pobierze kody mierzące,
  • rozliczy efekty
CRM partnerów mediowych

Zbuduj własny marketplace Partnerów z danymi do kontaktu, podziałem na kanały, adresami powierzchni i możliwościami współpracy wychodzącymi poza standardowe rozwiązania displayowe.

Formalizacja współpracy

Podejmując współpracę, obie strony wyrażają zgodę na konkretne warunki, określone automatycznie przy zakładaniu kampanii i zlecenia. Gotowe do pobrania w dowolnym momencie.

Dowolne modele rozliczeń

W ramach jednej kampanii możesz rozliczać indywidualnie Partnera mediowego, kanał, kategorię, bez dublowania kosztów. Możesz tworzyć rozbudowane modele rozliczeniowe uwzględniające marżę i koszty pośrednie (np. transport, kategoria produktu, poziomy koszyka itp.).

Automatyczne zarządzanie kreacjami

Automatyczna weryfikacja formatu, poprawności url i standaryzacja iab, to pewność bezproblemowej emisji. Ustawiaj czas aktywności kreacji, by stare linie wyłączały się same. Wprowadziliśmy dokładny pomiar widoczności kreacji.

Dashboard I raporty

Czytelny dashboard przedstawiający najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym oraz szczegółowe raporty z możliwością filtrowania, sortowania, zmiany kolumn.

facebook linkedin twitter search-icon